XVI-ти Национален конкурс за мартеница „Пижо и Пенда“ – март 2025г.
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 4
Радосвета Бойчева от II „В“ клас на нашето училище спечели
златен медал и Диплом за I-во място от XVI-ти Национален конкурс
за мартеница „Пижо и Пенда“ – март 2025г. от сдружение „Дай, бабо,
огънче!“ – гр. Перник.
Организацията си поставя за цел да образова младите хора,
насърчавайки ги да се гордеят със своите корени и да продължават
традициите на предците си.
Това е поредна първа награда на второкласничката от
Национален конкурс в областта на приложните изкуства. Нейните
творби се открояват ярко и носят интересни послания.
Пожелаваме още много успехи на Радосвета!