ТЕМАТИЧЕН ДЕН ПО БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО ПО ПЪТИЩАТА ВЪВ ВТОРО ОУ
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 34
На 4 ноември се проведе тематичен ден по БДП. Учениците от всички класове се включиха с огромен ентусиазъм в редица дейности. Във всеки учебен час темата беше интегрирана с различни предмети, като учениците не само обогатиха знанията си, но и разсъждаваха, създаваха, изчисляваха и се забавляваха. Вярваме, че с такива инициативи изграждаме у нашите ученици съзнание за отговорност и навици, които ще ги съпътстват всеки ден на пътя.Нека всички заедно допринесем за една по-безопасна среда, където животът и здравето са на първо място!