Тържество
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 6
"Толкова е хубаво!!! Вече можем да четем! Книгата е наш приятел, чуден дар!"
Нека ентусиазмът към нея никога не стихва!
Учениците от първи "б" клас показаха, че вече уверено пристъпват в света на знанието. С голямо вълнение, радост и гордост рецитираха, пяха и доказаха, че буквите вече са техни верни приятели. Специални гости на събитието бяха директорът на нашето училище г-жа Милена Желязкова и старши експерт „Начално образование“ Радосвета Андронова, които споделиха радостта от успехите на децата. Гордеем се с нашите малки ученици и им пожелаваме да вървят все така смело по пътя на знанието!