Студио "Словесно-изпълнителско изкуство"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 3
Учениците от Студио "Словесно-изпълнителско изкуство" посетиха куклената постановка "Копче за сън", предвидена в графика на групата за заниманията по интереси.
След представлението имаха възможност да се срещнат с актьорите, да им зададат въпроси и да научат повече за тяхната работа. Срещата премина в приятелска и вдъхновяваща атмосфера и завърши със снимки за спомен.
Сърдечно благодарим на актьорите за споделеното време!