Среща на ученици от 3в клас с представител на МВР
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 11
На 14.10.2025г. в часа на класа учениците от III „В“ клас се срещнаха с г-жа
Таня Янкова от ОДПКПД – ПП сектор, за да беседват за безопасното движение
по пътищата. Учениците научиха нови неща и затвърдиха основни правила, с
които са запознати.
Задаваха много въпроси и получиха интересни отговори. С благодарност
се разделиха с г-жа Янкова и си пожелаха нови срещи.
Децата са активни участници в движението и отговорност за тяхната
безопасност на улицата носим всички ние – родители, учители и водачи.
Призоваваме всички да дават личен пример като спазват правилата за
движение по пътищата!