„Славейчета"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 11
Вокална група „Славейчета" при Второ ОУ „П. Р. Славейков" представи музикално-танцова програма. Славейчетата от 2-ри и 3-ти клас пяха и танцуваха обичани училищни песни и песни от репертоара на съвременната естрадна музика. Малките таланти получиха заслужени аплодисменти от училищното ръководство, преподаватели, родители и съученици.