Национален форум Лаборатории за иновации, 10.12.2024

Вчера в зала 6 на НДК се състоя Национален форум Лаборатории за иновации, организиран от МОН. Второ ОУ - домакин и организатор на една от петте лаборатории в страната през април 2024 г., представи видеофилм за работата на екипа от учители и експерти от академичната общност на тема „Позитивно образование и личностно развитие”. Г-жа Желязкова с вълнение сподели за работата на лабораторията и процеса на реализация на крайния продукт „Методическо помагало” с работещи иновативни модели, базирани на позитивната психология. По време на форума се проведе дискусия върху приложението на помагалото. За успешната реализация на училищната лаборатория Второ ОУ получи грамота от проф. Галин Цоков - министър на образованието и науката. Поздравления за екипа!