Млад еколог-Арт-герой на разделното събиране
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 5
На 10.12.2025г. учениците Александър Иванов Проданов и Дилян Бориславов Ангелов от IV "в" клас бяха наградени в Община Стара Загора с почетни грамоти и подаръци от г-н Радостин Танев, заместник-кмет на Община Стара Загора по направление "Транспорт, екология, инвестиции и зелен преход", за участие в конкурса "Млад еколог-Арт-герой на разделното събиране".
Учениците участваха в конкурса със своите герои от рециклирани материали, вдъхновени от идеята за опазване на околната среда.
Пожелаваме им да имат още много успехи и награди!