Математическо състезание „Будилник"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 3
Сребърни медали в Първа състезателна група спечелиха учениците Николай Христакиев 2б, Десислав Петров 3а, и Моника Георгиева 4в клас от математическото състезание „Будилник", организирано от фондация „Миньо Балкански" и фондация „Математика без граници". Тримата отборни победители подариха купата за II място на училището, като я връчиха на директора - г-жа Милена Желязкова.
Достойно се представиха и по-големите ни състезатели Мартин Славов 5б, Симеон Иванов 6б и Александра Казале 7б.
С индивидуални бронзови медали в математическата надпревара се отличиха Александра и Симеон.
Пожелаваме на учениците още много призови места!