Маратон на четенето
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 5
На 16.04. 2025 г. учениците от 3. А и 3. Г група при ЦОУД с ръководители г-жа Антония Горанова и г-жа Снежана Костова по повод ХХ маратон на четенето „Четяща Стара Загора“, представиха и прочетоха откъси от любими книги. Третокласниците с интерес и вълнение слушаха приключенията на любимите си герои.
Вдъхновени от прочетеното, децата сътвориха прекрасни илюстрации към историите.