Маратон на четенето
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 8
На 7 април учениците от IV д група съвместно с IV г група се включиха в 20 – то издание на литературен фестивал "Четяща Стара Загора".
Те прочетоха избрани гатанки с илюстриран от тях отговор. Показаха съобразителност и досетливост разгадавайки загадки поставени им от техните учители: Деляна Маринова и Радка Динева.
Тяхната бърза мисъл бе оценена от г – жа Безценна Стайнова – ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап.