Маратон " Четяща Стара Загора" - първи "а"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 5
XXI издание на литературен фестивал "Четяща Стара Загора", част от НП "Походът на книгите"
На 21.04., учениците от първи "а" клас с учители г - жа Ренета Андреева и г - жа Таня Илиева, посетиха РБ "З. Княжески". Благодарение на любезните домакини, първокласниците се запознаха с правилата в библиотеката и с молбата на книгите. Получиха първите си читателски карти и с радост си избраха пъстри книжки, които ще прочетат.
От интересната беседа стана ясно, че те още от ранното си детство, в семейството са научени на любов към книгите. Макар и малки, осмислят необходимостта и ползите от четенето.
Пожелаваме на малките ученици да растат здрави, любознателни и със същия плам да се учат и да следват мечтите си!