Макет на своето училище- II ОУ "П. Р. Славейков"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 2
С голям ентусиазъм и много положен труд, децата от 1 "В" клас, ЦОУД, с ръководител В. Цветкова, изработиха макет на своето училище- II ОУ "П. Р. Славейков". Учениците украсиха своя училищен двор, както и улиците с елементи от зимата, за да допълнят Коледния дух на наближаващите празници.