“Лъвски скок”
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 10
Днес(19.02) във физкултурния салон на II ОУ се проведе състезание по висок скок между шестокласници. В памет на безсмъртния Васил Левски нарекохме това съревнование “лъвски скок”. Момчета и момичета покориха различни височини, като бяха подкрепяни бурно от съученици и преподаватели. Атмосферата беше невероятна и неподражаема, а състезанието изключително оспорвано. Въпреки, че децата се състезаваха в отбори по паралелки, всички участници и зрители се подкрепяха и окуражаваха взаимно. В крайна сметка не се излъчи едноличен победител, нито при момчетата, нито при момичетата. Дружбата и спортния дух победиха в този “лъвски скок”!