Контролна футболна среща
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 2
Отборът по футбол на II ОУ “П.Р.Славейков” изигра контролна среща срещу една от групите на ФК Локомотив(Стара Загора). Мачът предложи както винаги множество атаки пред двете врати и неподправена детска радост и удоволствие от любимия спорт. Нашите възпитаници се поздравиха с победата, а това е първия от поредицата предвидени приятелски двубои. Те са част от програмата на отбора по НП “Заедно в изкуствата и спорта” с ръководител господин Ради Стайков.