Изложба "Млад еколог"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 8
Учениците от IV "в" клас представиха своя изложба и взеха участие в конкурса "Млад еколог" организиран от Община Стара Загора и Младежкият общински съвет. Тази година той е на тема: "Арт-герой на разделното събиране". Композициите и творбите от рециклирани материали представят герои, символи и предмети вдъхновени от идеята за опазване на околната среда.
Всички деца от класа се включиха и положиха старание и усърдие, за да направят своите неповторими творби!