Инициативата "Четяща Стара Загора"
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 1
На 16.04. се проведе литературно състезание между учениците от 4. д клас с класен ръководител г-жа Калинка Димитрова по повод инициативата "Четяща Стара Загора". Учениците се забавляваха, докато подреждаха думи в изречения, за да открият известни пословици; писаха "бягаща" диктовка; отгатваха литературни герои по кратки описания; свързваха изучени произведения с техните автори. Показаха отборен дух, знания и желание за победа. Надяваме се интересът им към четенето да продължи и занапред.