Футбол, ученически игри




Отборът на II ОУ по футбол се класира за финалната фаза на общинския кръг на ученическите игри по футбол. Нашите момчета се представиха безупречно в груповата фаза като победиха и в трите си мача.
✅7:3 срещу VI ОУ “Св.Никола”
✅14:1 срещу ОУ “Отец Паисий”, с. Калояновец
✅5:2 срещу ЧОУ “Елин Пелин”
⚡️След изиграните мачове от групите в сряда(12.03) ще се изправим в полуфинален двубой за място на финала срещу IX OУ “Веселин Ханчев”.
За жалост двама от най-изявените ни ученици няма да мога да вземат участие в мача - Павел Рачев(7б) и Велиян Лазаров(7в). Докато първия е с травма, която не му позволява да играе, другото дете - Велиян Лазаров ще отсъства по хубави причини.
Той ще вземе участие в тридневен лагер-сбор на националния отбор по футбол на България за неговата възраст(U14)! Горди сме, че състезателят на ФК Локомотив(Стара Загора) е възпитаник на нашето училище!