Есенни вълшебства

Учениците от 4.а клас посрещнаха златния сезон - есента - с усмивки и чудесно настроение.
С много желание, творчески дух и естетически усет децата сътвориха своята пъстра изложба " Есенни вълшебства", с която украсиха фоайето на първия етаж.
В рамките на проекта " Занимания по интереси" на гости им бяха Галя и Валя от ателие "Шарени нишки". Те разказаха на децата чудната история на вълшебната фея на есента и ги потопиха в магията на творчеството.
Със сръчните си и трудолюбиви ръчички малките творци и помогнаха, като изработиха чудесни зелени легълца за кестените.
Непринудено и с лекота учениците научиха повече за вълната и начина на сплъстяването и с пяна и вода. Музикалният фон и изпълнението на песента "Есен" допълниха цветната приказка, в която всички се потопиха с удоволствие.
Поздравления за учениците, които претвориха красотата на есента в изкуство, което усмихва и зарежда с позитивизъм всеки ден!