Екскурзия до Ямбол с ученици от 6а, 6б, 7б и 7в клас
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 3
На 31.11 се осъществи екскурзия до Ямбол с ученици от 6а, 6б, 7б и 7в клас. Децата прекараха един незабравим следобед в динамична и оспорвана битка на пейнтбол. Мероприятието беше организирано така, че първо децата бяха разделени на 6 отбора и се изправяха едни срещу други в импровизирани двубои, стреляйки се с топчета с боя. Накрая пък имаше състезание с щафетен характер за да определи крайния победител. Най-важното от деня е, че децата наистина се забавляваха по един неподправен начин.