ЕДИН ВДЪХНОВЯВАЩ ДЕН В БИБЛИОТЕКАТА!
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 6
Учениците от 2 ОУ „П. Р. Славейков“ се включиха с голям ентусиазъм в инициативата „Четяща Стара Загора“!
Децата от 3в и 4в ГЦОУД, заедно със своите ръководители Деляна Маринова и Валя Михайлова, посетиха РБ „Захари Княжески“. Там те откриха най-ценния урок: че се чете НЕ по задължение, а от желание и истински интерес!
След като се запознаха с подбраните за тях заглавия, малките читатели бързо придобиха увереност. Разхождайки се сами между стелажите, всеки успя да открие своето следващо вълнуващо четиво!
Благодарим на екипа на библиотеката за гостоприемството и за вдъхновяващия ден, който разпали искрата на четенето у нашите малки „славейковци“!
Книгата е прозорец към света, а днес ние открехнахме този прозорец малко повече!