Деня на Земята
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 5
По случай Деня на Земята днес във II ОУ „П. Р. Славейков“ се проведоха няколко инициативи с участието на различни класове. Учениците се включиха в засаждане на дръвче и оформяне на цветна градина. В събитието участваха директорът на училището г-жа Милена Желязкова, класни ръководители, представители на ученическия съвет, ученици от различни класове, родители, както и училищният психолог.