Деня на светите братя Кирил и Методий
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 8
На 24 май Второ ОУ участва в празничното общоградско шествие по случай Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност. Представителният блок от ученици и учители бе истинско тържество за сетивата – пъстър калейдоскоп от усмивки и цветя, от знамена и портрети на светите братя.
Честит празник, скъпи учители и ученици! Да пребъде светлината на знанието във Второ основно училище!
Училище с настояще, изпълнено с предизвикателства! Училище с бъдеще, защото бъдещето расте в него!
Като Второ, няма второ!