Ден на климата в нашето училище!
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 3
Днес отбелязваме Деня на климата – ден, в който насочваме вниманието си към опазването на нашата планета и необходимостта от отговорно отношение към природата.
Във връзка с това учениците ще бъдат запознати с образователно видео, посветено на климатичните промени и начините, по които всички ние можем да допринесем за едно по-зелено бъдеще. Целта е да насърчим размисъл и действия в подкрепа на устойчивото развитие и опазването на околната среда.
Нека заедно бъдем част от промяната!
15 май – Световен ден на климата - Видео