Ден без асансьори
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 4
Днес, 30.04(сряда) на едно от стълбищата в нашето училище отбелязахме Ден без асансьори. Събитието е част от кампанията NowWeMOVE, координирана в България от BG Бъди активен.
Под формата на игра и предизвикателство, посредством зарче, желание и спортен дъх, почти всички деца се включиха, изкачвайки стълби по различни начини. Стойностите на зарчето, посочваха определен начин на изкачване на стълбите. Учители и ученици се забавляваха по един нестандартен начин.