Честит Ден на Земята!
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 34
На 22.04.2025г. отбелязваме Деня на Земята с вдъхновение, съзнание и действие! Учениците от начален и прогимназиален етап се включиха активно с прекрасни проекти и презентации, посветени на опазването на околната среда.
Представиха се интерактивни презентации, посветени на климатичните промени, устойчивото развитие и начините, по които всеки от нас може да помогне на планетата пред всички класове от класните ръководители.
Най-малките се запознаха с историята на Деня на Земята, смисъла и значението за отбелязване на подобни световни дни. Изработиха идейни макети, еко-плакати, колажи и произведения от рециклирани материали.
Гордеем се с техните идеи, ентусиазъм и ангажираност! Заедно можем да направим Земята едно по-чисто и зелено място!