2 златни медала от НК за ученици от 3в клас
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 4
Проведе се VII-ми НК с международно участие за детска рисунка и
приложно творчество „Моите приятели – котките и обичаните ви животни“, по
културна програма на община Бургас, НЧ „Христо Ботев – 1937“, рисувалня
„Елфина“ – Бургас и творческа къща „Щъркелите“ – София.
От получените 723 творби, бяха отличени 79 млади творци и
ръководители от България, Словакия, Украйна.
Две първи места за нашето училище в раздел „Приложно творчество“
спечелиха Евгения Георгиева и Радосвета Бойчева от III-ти „В“ клас.
Положеният труд и постоянство помогнаха на ученичките да покажат
творческите си възможности и да се радват на успеха.
Нека продължават все така!