152 години безсмъртие!
Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 7
Притихнали свеждаме глава и отдаваме почит пред величието, силата и стоицизма на човека, който посвети живота си за нашата свобода – Васил Левски. След 152 години Апостола продължава да бъде светъл пример за всички българи.
Днес, 18 февруари, сборна група ученици от VII клас изразиха своето уважение и признателност, като припомниха пламенните думите на Апостола.
Нека като послание към всички нас звучат последните стихове от рецитала, в който участваха ученици от Vа и Vб клас.
Да се доближаваме все повече до твоя живот,
а то означава – до България – майка ни,
за да узряваме като хора, като народ –
трябваш ни, Дяконе!