Публикуван на:
Последна редакция:

1 от 7
Изигра се ежегодната футболна среща - “Учители срещу ученици”. Тази година поради големия интерес от страна на децата, те бяха разделени на два отбора. 6-ти и 7-ми клас сформираха първия, а петокласници втория. За първи път откакто се играе този традиционен мач, учителите загубиха от съперника си (6-7 клас). В другия мач обаче надиграха най-малките прогимназисти. В крайна сметка отборния дух, хубавите отигравания и забавлението бяха неизменна част от мачовете.