logo3
  • slider-01.jpg
  • slider-02.jpg

СПИСЪЦИ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ПЪРВИ КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2014/2015 г,

I a клас
Класен ръководител Илиана Даскалова

 
1 Анджела Николаева Балева
2 Антоан Николаев Стефанов
3 Георги Иванов Каравеликов
4 Гергана Миленова Шиникова
5 Дея Яворова Янулова
6 Елена Иванова Димитрова
7 Жаклин Славова Жекова
8 Иван Илчев Анастасов
9 Ивия Валентинова Тотева
10 Калина Пламенова Николова
11 Кристиян Мумпрехт
12 Мария-Нелина Илианова Маркова
13 Найден Динков Щерев
14 Николай Георгиев Вълков
15 Оля Тодорова Павлова
16 Радина Галенова Ганева
17 Софиа Куинто Ди Фердинандо
18 София Скила
19 Стефан Петков Георгиев
20 Теа Найденова Стоянова
21 Теодор Динков Танев
22 Христо Стоянов Христов

 

I б клас
Класен ръководител Мара Цонева


1 Александра Станимирова Бояджиева
2 Александър Николаев Стойчев
3 Анна Калинова Цветанова
4 Вивиян Венцеславова Василева
5 Виктор Георгиев Василев
6 Виктория Александрова Александрова
7 Дария Юлиянова Методиева
8 Дия Тенева Даракчиева
9 Иван Стефанов Чертоянов
10 Любомир Владимиров Узунов
11 Мален Тодоров Тодоров
12 Мария -Магдалена Жорова Илиева
13 Нели Пламенова Петкова
14 Никол Николаева Славова
15 Павел Радостинов Танев
16 Петя Пламенова Пейкова
17 Рая Горанова Гънчева
18 Сияна Тодорова Донева
19 Стефан Веселинов Георгиев
20 Стилян Петков Петков
21 Теодор Илианов Илиев
22 Теодора Николаева Колева

 

I в клас
Класен ръководител Тянка Георгиева


1 Антоанета Георгиева Господинова
2 Белослава Дамянова Дакова
3 Борис Николаев Събев
4 Виктория Тодорова Робова
5 Виолета Николаева Братанова
6 Георги Йорданов Йорданов
7 Гергана Александрова Томова
8 Дарин Ивайлов Димитров
9 Дария Евгениева Енева
10 Денислав Евгениев Димитров
11 Жасмина Мирославова Желева
12 Калоян Александров Христов
13 Катрин Стефанова Стефанова
14 Мария Красимирова Михайлова
15 Мартин Димов Димов
16 Мелани Цветанова Койчева
17 Михаела Радославова Гинин
18 Пепа Петрова Канева
19 Симеон Деянов Грудев
20 Теодор Тодоров Нешев
21 Трайко Банков Аврамов
22 Филип Чавдаров Чернев

 

I г клас
Класен ръководител София Генова

1 Алекс Русланов Велков
2 Александър Георгиев Георгиев
3 Александър Оливер Тошевски
4 Борис Ясенов Куманов
5 Вероника Ивова Тонева
6 Георги Георгиев Георгиев
7 Георги Иванов Гагов
8 Георги Атанасов Иванов
9 Дея Иванова Иванова
10 Джулия Иванова Рачева
11 Жанета Николаева Попова
12 Зефира Христова Стоянова
13 Ивона Ивайлова Танева
14 Йоан Мартин Живков Петров
15 Мая Красимирова Койчева
16 Михаил Николаев Петров
17 Никол Георгиева Георгиева
18 Никола Георгиев Бинев
19 Николай Ванев Канев
20 Симона Господинова Кръстева
21 Соня Андреева Митевска
22 Християна Янкова Вълканова

 

I д клас


1 Андреа Димитрова Чаушева
2 Божидара Даниелова Дикова
3 Дани Недялкова Колева
4 Дарин Димитров Папарков
5 Дарин Ясенов Атанасов
6 Даяна Иванова Георгиева
7 Екатерина Венциславова Куприянова
8 Катерина Веселинова Панова
9 Катрин Тодорова Тодорова
10 Константин Йорданов Йорданов
11 Людмила Людмилова Георгиева
12 Мартин Красимиров Гешев
13 Мартин Стоянов Иванов
14 Монка Станкова Асенова
15 Нона Богданова Стойчева
16 Павел Тихомиров Павлов
17 Павлин Пламенов Русев
18 Параскева Евгениевна Сурмиевич
19 Преслава Димова Димова
20 Светослава Жулиенова Пенева
21 Сибел Сейхан Сакъб
22 София Мирославова Тодорова

За бъдещите ученици в Подготвителните групи

           Второ основно училище „Петко Р. Славейков", гр. Стара Загора кани родителите на бъдещите ученици от Подготвителните групи (за учебната 2014/2015 година) на среща, която ще се проведе на 11.06.2014 година (сряда) от 18.00 часа в Мултимедиен кабинет.

ОТ РЪКОВОДСТВОТО

Записване за пети клас

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

Ръководството на Второ основно училище „Петко Рачов Славейков", гр. Стара Загора Ви информира, че записването на ученици в V клас за учебната 2014/2015 година ще започне на 02.06.2014 година /понеделник/ и ще продължи до попълване на свободните места.

Документи ще се приемат в канцеларията на училището от 08.00 ч. до 17.00 ч.

Броят на паралелките в V клас през учебната 2014/2015 година ще е 4 /четири/ с изучаване на следните предмети в задължителноизбираема подготовка /ЗИП/:

Клас

I ЗИП

II ЗИП

III ЗИП

V „а” клас

Български език и литература

Математика

Математика

V „б” клас

Български език и литература

Математика

Математика

V „в” клас

Български език и литература

Английски език

Математика

V „г" клас  

Български език и литература         Математика Изобразително изкуство

Необходими документи за записване:

1. Удостоверение за завършен начален етап на основно образование /оригинал/;
2. Удостоверение за преместване и характеристика на ученика;
3. Копие от акта за раждане;
4. Медицински картон;
5. Заявление за постъпване в пети клас /по образец – попълва се на място/;
6. Заявление за ЗИП /по образец – попълва се на място/

ОТ РЪКОВОДСТВОТО

Посетители

Днес64
Тази седмица329
Този месец4340
Общо24022


Онлайн
Guests : 2 guests online